SIT3372AI-2E9-33NB10.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-33NB10.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 161.13281MHZ
MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 256.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 312.5000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-33NB10.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 10 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±10ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-33NB10.000000 | SiTime | NHE Electronics