SIT3372AI-2E9-33NB14.400000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-33NB14.400000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 625.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 312.5000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 240.0000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-33NB14.400000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 14.4 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±10ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-33NB14.400000 | SiTime | NHE Electronics