SIT3372AI-2E9-33NC74.250000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-33NC74.250000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.425787MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 445.5000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-33NC74.250000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 74.25 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±40ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-33NC74.250000 | SiTime | NHE Electronics