SIT3372AI-2E9-33NE122.880000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 122.8800MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-33NE122.880000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 61.4400MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.425787MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 25.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 222.7500MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-33NE122.880000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 122.8800MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 122.88 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-33NE122.880000 | SiTime | NHE Electronics