SIT3372AI-2E9-33NE15.360000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-33NE15.360000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 491.5200MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 122.8800MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 153.6000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 491.5200MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-33NE15.360000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 15.36 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-33NE15.360000 | SiTime | NHE Electronics