SIT3372AI-2E9-33NE156.250000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 156.2500MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-33NE156.250000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 280.5500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 74.17582MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 35.437431MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 625.0000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-33NE156.250000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 156.2500MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 156.25 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-33NE156.250000 | SiTime | NHE Electronics