SIT3372AI-2E9-33NE160.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 160.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-33NE160.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 312.5000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 622.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 155.5200MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 160.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 204.8000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-33NE160.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 160.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 160 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-33NE160.000000 | SiTime | NHE Electronics