SIT3372AI-2E9-33NE200.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 200.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-33NE200.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 270.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.42575MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 307.695484MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 250.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-33NE200.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 200.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 200 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-33NE200.000000 | SiTime | NHE Electronics