SIT3372AI-2E9-33NE30.720000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-33NE30.720000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 307.695484MHZ
MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 307.695484MHZ
MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 614.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.425787MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-33NE30.720000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 30.72 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-33NE30.720000 | SiTime | NHE Electronics