SIT3372AI-2E9-33NE50.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-33NE50.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 173.37075MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 622.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 625.0000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-33NE50.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 50 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-33NE50.000000 | SiTime | NHE Electronics