SIT3372AI-2E9-33NE51.200000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 51.2000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-33NE51.200000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 364.8000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 140.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 281.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 200.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 156.2500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 500.0000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-33NE51.200000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 51.2000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 51.2 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-33NE51.200000 | SiTime | NHE Electronics