SIT3372AI-2E9-33NE70.656000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 70.6560MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-33NE70.656000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 200.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 432.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 148.42575MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 625.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 245.7600MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-33NE70.656000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 70.6560MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 70.656 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-33NE70.656000 | SiTime | NHE Electronics