SIT3372AI-2E9-33NE74.250000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-33NE74.250000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 270.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 222.7500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 280.5500MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-33NE74.250000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 74.25 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-33NE74.250000 | SiTime | NHE Electronics