SIT3372AI-2E9-33NE76.800000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-33NE76.800000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 622.0800MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 70.6560MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 148.3500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 51.2000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 614.4000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-33NE76.800000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 76.8 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-33NE76.800000 | SiTime | NHE Electronics