SIT3372AI-2E9-33NH133.650000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-33NH133.650000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 156.2500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 445.5000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 35.437431MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 625.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 280.5500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 161.13281MHZ
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-33NH133.650000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 133.65 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-33NH133.650000 | SiTime | NHE Electronics