SIT3372AI-2E9-33NU35.328000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-33NU35.328000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 307.695484MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 133.516483MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 245.7600MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 245.7600MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-33NU35.328000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 35.328 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±3160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-33NU35.328000 | SiTime | NHE Electronics