SIT3372AI-2E9-33NU61.440000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 61.4400MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-33NU61.440000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 35.437431MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 445.5000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 540.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 135.0000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-33NU61.440000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 61.4400MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 61.44 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±3160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-33NU61.440000 | SiTime | NHE Electronics