SIT3372AI-2E9-33NU76.800000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-33NU76.800000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 222.7500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 140.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 345.6000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 153.6000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-33NU76.800000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 76.8 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±3160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-33NU76.800000 | SiTime | NHE Electronics