SIT3372AI-2E9-33NX160.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 160.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-33NX160.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 61.4400MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 51.2000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.425787MHZ
MEMS OSC VCXO 614.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-33NX160.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 160.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 160 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±360ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-33NX160.000000 | SiTime | NHE Electronics