SIT3372AI-2E9-33NZ61.440000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 61.4400MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-33NZ61.440000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 307.695484MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 270.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 245.7600MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-33NZ61.440000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 61.4400MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 61.44 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±1560ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-33NZ61.440000 | SiTime | NHE Electronics