SIT3372AI-2E9-33NZ74.250000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-33NZ74.250000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 135.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 625.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 500.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 155.5200MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-33NZ74.250000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 74.25 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±1560ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-33NZ74.250000 | SiTime | NHE Electronics