SIT3372AI-2E9-33NZ90.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-33NZ90.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 491.5200MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 148.3500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 491.5200MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 622.0800MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 148.351648MHZ
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-33NZ90.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 90 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±1560ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-33NZ90.000000 | SiTime | NHE Electronics