SIT3372AI-2E9-33NZ96.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-33NZ96.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 135.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 222.7500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 222.7500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 173.37075MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 644.53125MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-33NZ96.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 96 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±1560ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-33NZ96.000000 | SiTime | NHE Electronics