SIT3372AI-4B9-25NC74.250000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-25NC74.250000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 35.437431MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 133.516483MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 614.4000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 222.7500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 25.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-25NC74.250000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 74.25 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±40ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-25NC74.250000 | SiTime | NHE Electronics