SIT3372AI-4B9-25NC76.800000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-25NC76.800000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 614.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 61.4400MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 204.8000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 240.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-25NC76.800000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 76.8 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±40ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-25NC76.800000 | SiTime | NHE Electronics