SIT3372AI-4B9-25NC98.304000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 98.3040MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-25NC98.304000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 281.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 622.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 125.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-25NC98.304000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 98.3040MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 98.304 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±40ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-25NC98.304000 | SiTime | NHE Electronics