SIT3372AI-4B9-25NE10.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-25NE10.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 200.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 204.8000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 153.6000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 70.6560MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 222.527472MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-25NE10.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 10 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-25NE10.000000 | SiTime | NHE Electronics