SIT3372AI-4B9-25NE100.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-25NE100.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 644.53125MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 148.3500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 622.0800MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 500.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 155.5200MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-25NE100.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 100 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-25NE100.000000 | SiTime | NHE Electronics