SIT3372AI-4B9-25NE135.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 135.0000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-25NE135.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 161.13281MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 25.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 256.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 622.0800MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-25NE135.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 135.0000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 135 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-25NE135.000000 | SiTime | NHE Electronics