SIT3372AI-4B9-25NE14.400000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-25NE14.400000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 35.437431MHZ
MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 125.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 445.5000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 61.4400MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-25NE14.400000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 14.4 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-25NE14.400000 | SiTime | NHE Electronics