SIT3372AI-4B9-25NE148.351648 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 270.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 224.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 240.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 312.5000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-25NE148.351648Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 148.351648MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 148.351648 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-25NE148.351648 | SiTime | NHE Electronics