SIT3372AI-4B9-25NE148.425787 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 445.5000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 432.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 184.3200MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 161.13281MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 240.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-25NE148.425787Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 148.425787MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 148.425787 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-25NE148.425787 | SiTime | NHE Electronics