SIT3372AI-4B9-25NE148.500000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-25NE148.500000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 125.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 184.3200MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 256.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 345.6000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 240.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 614.4000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-25NE148.500000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 148.5 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-25NE148.500000 | SiTime | NHE Electronics