SIT3372AI-4B9-25NE15.360000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-25NE15.360000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 614.4000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 156.2500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 245.7600MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 280.5500MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-25NE15.360000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 15.36 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-25NE15.360000 | SiTime | NHE Electronics