SIT3372AI-4B9-25NE155.520000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 155.5200MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-25NE155.520000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 312.5000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 540.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 281.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 161.13281MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.351648MHZ
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-25NE155.520000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 155.5200MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 155.52 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-25NE155.520000 | SiTime | NHE Electronics