SIT3372AI-4B9-25NE75.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-25NE75.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 184.3200MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 312.5000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 161.13281MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 445.5000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 491.5200MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-25NE75.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 75 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-25NE75.000000 | SiTime | NHE Electronics