SIT3372AI-4B9-25NU173.370750 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 491.5200MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 223.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 122.8800MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 173.37075MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 160.0000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-25NU173.370750Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 173.37075MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 173.37075 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±3160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-25NU173.370750 | SiTime | NHE Electronics