SIT3372AI-4B9-25NU200.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 200.0000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-25NU200.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 80.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 540.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 240.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-25NU200.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 200.0000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 200 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±3160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-25NU200.000000 | SiTime | NHE Electronics