SIT3372AI-4B9-25NU35.437431 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 270.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 155.5200MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 161.13281MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 161.13281MHZ
MEMS OSC VCXO 148.42575MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-25NU35.437431Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 35.437431MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 35.437431 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±3160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-25NU35.437431 | SiTime | NHE Electronics