SIT3372AI-4B9-25NU51.200000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 51.2000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-25NU51.200000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 500.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 155.5200MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 281.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 153.6000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 256.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 204.8000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-25NU51.200000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 51.2000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 51.2 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±3160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-25NU51.200000 | SiTime | NHE Electronics