SIT3372AI-4B9-25NU61.440000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 61.4400MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-25NU61.440000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 270.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 135.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 223.0000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-25NU61.440000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 61.4400MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 61.44 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±3160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-25NU61.440000 | SiTime | NHE Electronics