SIT3372AI-4B9-25NU76.800000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-25NU76.800000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 80.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 614.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 222.527472MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-25NU76.800000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 76.8 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±3160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-25NU76.800000 | SiTime | NHE Electronics