SIT3372AI-4B9-25NU90.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-25NU90.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 223.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 133.516483MHZ
MEMS OSC VCXO 445.5000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 364.8000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-25NU90.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 90 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±3160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-25NU90.000000 | SiTime | NHE Electronics