SIT3372AI-4B9-25NX10.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-25NX10.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 155.5200MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 61.4400MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 61.4400MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 345.6000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-25NX10.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 10 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±360ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-25NX10.000000 | SiTime | NHE Electronics