SIT3372AI-4B9-25NX100.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-25NX100.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 140.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 622.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 500.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 307.695484MHZ
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-25NX100.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 100 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±360ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-25NX100.000000 | SiTime | NHE Electronics