SIT3372AI-4B9-25NX10.240000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 10.2400MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-25NX10.240000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 25.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 270.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 80.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 200.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-25NX10.240000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 10.2400MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 10.24 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±360ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-25NX10.240000 | SiTime | NHE Electronics