SIT3372AI-4B9-25NX133.516483 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 281.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 122.8800MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 125.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 491.5200MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 500.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.42575MHZ
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-25NX133.516483Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 133.516483MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 133.516483 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±360ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-25NX133.516483 | SiTime | NHE Electronics