SIT3372AI-4B9-25NX156.250000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 156.2500MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-25NX156.250000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 10.2400MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 35.437431MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 51.2000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 200.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 307.695484MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 10.2400MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-25NX156.250000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 156.2500MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 156.25 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±360ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-25NX156.250000 | SiTime | NHE Electronics