SIT3372AI-4B9-28NB140.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 140.0000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-28NB140.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 148.42575MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 281.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 153.6000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 614.4000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-28NB140.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 140.0000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 140 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±10ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-28NB140.000000 | SiTime | NHE Electronics