SIT3372AI-4B9-28NB160.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 160.0000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-28NB160.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 224.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 614.4000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 222.527472MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 51.2000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 270.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-28NB160.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 160.0000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 160 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±10ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-28NB160.000000 | SiTime | NHE Electronics